KONTAKT

Hej med dig,

Personerne herunder udgør det ansatte team på Platform K. En bred pallette af kompetencer og funktioner. Har du spørgsmål, ideer eller ønsker – må du endelig ikke tøve med at kontakte os!

Udover de ansatte her på siden består Fonden Platform K af: En bestyrelse, et brugerråd, praktikanter og en masse seje frivillige. Se organisationsdiagrammet på siden her.

Café

Personalet i caféen

Mail : cafe@platformk.dk

Eddie Hansen

Mail : eddie.h@platformk.dk

Jeppe Vind

Spillestedsleder

Mail : jeppe.v@platformk.dk

Mark Ludvig

Barselsvikar – Events og Branding

Mail : praktikant2@platformk.dk

Morten Bertelsen

Barselsvikar – Grafik

Mail : praktikant1@platformk.dk

Karoline Gordon

Dynamik

Mail : praktikant@platformk.dk

Louise M. Rasmussen

Administration og billetsalg

Mail : louise.mr@platformk.dk

Nina Janum

Rengøringsassistent

Mail : nina.j@platformk.dk

Steen Andersen

Arrangementskoordinator

Mail : steen.a@platformk.dk

Simon Lundvig

Pædagog

Mail : simon.l@platformk.dk

Julie Due Steffensen

Udvikling- og driftsansvarlig for hverdagskultur, events og branding

Mail : julie.ds@platformk.dk

Linda Mikkelsen

Bogholder

Mail : linda.m@platformk.dk

Søren Raffnsøe

Direktør

Mail : soren.r@platformk.dk